Що таке GoCamp?

GoCamp - це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Хочеш змінити світ? Надихай дітей

Долучившись до проекту, ви формуєте нове покоління майбутніх лідерів України, мотивуєте молодь долати будь-які бар'єри та відкривати нові культури, мови, можливості.

Що ми робимо?

Проводимо безкоштовні мовні табори по всій Україні
Забезпечуємо вчителів інноваційними методиками викладання: проектне навчання, гейміфікація та занурення в іншомовне середовище
Впроваджуємо програми для школярів з лідерства, креативності, соціального підприємництва, критичного мислення та основам демократії
Запрошуємо волонтерів з усього світу мотивувати дітей опановувати іноземні мови
Долаємо стереотипи про Україну в світі
Популяризуємо волонтерство

Досягнення проекту

#

800 іноземних волонтерів з 65 країн світу

#

1356 шкіл-учасниць GoCamp

#

144 000 дітей з усієї України

Відгуки

Elina Kent, USA

I got to live like a local, explore Ukraine, and teach lovely kids! The teaching was so much fun and the kids were so excited to learn and talk. The culture and people were so unique I was always learning new things! I wish I could do it every summer!

Peter Roman, Denmark

I was blessed to work in an international environment with volunteers coming from Ukraine and abroad as well, and I can definitely say that I made lots of friends for life. In other words, Ukraine gave me a lot and I can't be thankful enough for taking part in GoCamp.

Публікації у світових ЗМІ

Global Office

Громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Проектний офіс функціонує за принципом об’єднання стейкхолдерів (multistakeholder initiatives). Для реалізації наших проектів та досягнення мети організації ми створюємо стратегічні партнерства між/з міжнародними структурами, державними органами влади, дипломатичними установами, представниками бізнесу та громадянського суспільства.

Наша місія

Ініціювання та реалізація проектів, які сприяють інтеграції внутрішній та зовнішній у загальносвітовий контекст та створення умов для виховання нового покоління згідно з цінностями вільного світу.

Наші цінності

  • Націленість на результат
  • Global Thinking
  • Готовність до викликів
  • Партнерство “win-win”
  • Гармонія

Контакти

Івана Мазепи 1,
Київ, Україна

Адреса